Nawilżające i myjące olejki pod prysznic evrēe®

Oil Cleansing Method (OCM), czyli metoda oczyszczania skóry za pomocą naturalnych olejków to absolutny hit w pielęgnacji! Choć trudno to sobie wyobrazić, bo przecież z pozoru olej powinien oblepiać skórę tłustą warstwą, w rzeczywistości świetnie sprawdza się w oczyszczaniu i jednocześnie pielęgnacji.

Wiedząc o tym, eksperci marki evrēe® stworzyli dwa wyjątkowe olejki pod prysznic: MULTIOILS BOMB i SUPER SLIM. Ich formuły oparte są aż w 90% na naturalnych olejkach!

Oleiste konsystencje, na zasadzie tłuszcz rozpuszcza tłuszcz, skutecznie przyciągają do siebie zanieczyszczenia. Jednocześnie, co bardzo ważne, nie naruszają bariery hydrolipidowej naskórka tak, jak czynią to popularne żele do mycia. W efekcie, skóra pozostaje czysta, nawilżona i odżywiona.

Formuła nawilżającego olejku pod prysznic MULTIOILS BOMB oparta jest głównie na olejku makadamia, który niweluje rozstępy i blizny, poprawia jędrność i sprężystość skóry oraz głęboko regeneruje i odżywia. Dzięki idealnie dobranym olejkom roślinnym i składnikom myjącym, olejek Multioils Bomb skutecznie oczyszcza skórę, pozostawiając ją dogłębnie nawilżoną i aksamitnie gładką.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

olejek makadamia
olejek oliwkowy
tocopherol

DZIAŁANIE:

regeneruje i odżywiaolejek do ciała
niweluje blizny i rozstępy
skutecznie oczyszcza
poprawia jędrność i sprężystość skóry
chroni przed wysuszeniem

CENA: 19,99 zł/ 250 ml

90% NATURALNYCH OLEJKÓW!

Formuła nawilżającego olejku pod prysznic SUPER SLIM oparta jest głównie na olejku perilla, który doskonale napina i ujędrnia skórę. Dodatkowo, przyspiesza on również produkcję kolagenu i elastyny oraz długotrwale nawilża. W połączeniu z idealnie dobranymi składnikami myjącymi, olejek SUPER SLIM skutecznie oczyszcza i odżywia skórę oraz chroni ją przed wysuszeniem.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

olejek perilla
olejek oliwkowy
tocopherol

DZIAŁANIE:

ujędrnia i wygładza
przyspiesza produkcję kolagenu i elastynyolejki do ciała
skutecznie oczyszcza
chroni przed wysuszeniem
poprawia kondycję skóry

CENA: 19,99 zł/ 250 ml

90% NATURALNYCH OLEJKÓW!

więcej na temat kosmetyków do ciała można przeczytać: http://cafepineska.pl/category/kosmetyki/kosmetyki-do-ciala/