Kok na ślub

Dzisiaj chcemy pokazać jak wykonać prosty kok na ślub. Jest to jeden z najbardziej klasycznych koczków z małą modyfikacją. Dzięki temu fryzura ta łączy w sobie dyskretną klasykę i dziewczęcy urok.

Przez to fryzura świetnie nadaje się na fryzury ślubne. A wykonanie jej samej jest na prawdę nieskomplikowane. Nie tylko nie trzeba do niej fryzjera, ale i pomocy drugiej osoby. Nie jest też konieczne użycie prostownicy, lokówki, czy wielu kosmetyków. Nasze włosy będą nam wdzięczne za minimum zabiegów przy nich. Włosy długie najlepiej będą się prezentować w tej fryzurze. Oto jak zrobić koczek ślubny z lekko zawijanymi kosmykami.

kok na ślubKrok 1.

Wydzielamy długie i szerokie pasmo biegnące za uchem. Delikatnie je skręcamy. To samo robimy z pasmem nad uchem prawym.

fryzura

Krok 2.

Oba skręcone pasma, oraz resztę luźnych włosów związujemy za pomocą gumki. Modne fryzury w większości powstają przy pomocy gumek i wsuwek. Najlepiej, aby było to gumka jak najmniejsza i w kolorze włosów. Nie chcemy, aby taki mały detal psuł ostateczny efekt.

fryzury ślubne

Krok 3.

W miejscu nad gumką delikatnie rozchylamy włosy tak, aby powstała wolna przestrzeń. Upięty wcześniej kucyk całkowicie przeciągamy przez otwór. Włosy długie mogą sprawiać nieco problemu. Warto więc zadbać o to, aby otwór był jak najszerszy. Sztuczka ta lepiej też wychodzi, gdy włosy są gładkie.

włosyLogan live streaming movie

Krok 4.

Nasze modne fryzury już prawie powstały. Wystarczy tylko, iż kucyk lekko zrolujemy i upniemy go za pomocą dużej wsuwki nad miejscem wiązania włosów. I voila! Już gotowe. Możemy jeszcze wpiąć efektowną spinkę np: z kryształkami.