Włosy na ślub

Włosy na ślub to np. delikatne fale i loki – idealny sposób, aby podkreślić piękno włosów i urodę panny młodej. Wymagają nieco nakładu czasu, ale nie są wbrew pozorom bardzo skomplikowane. Kilka odpowiednich ruchów lokówką i mamy idealne fryzury ślubne. Loki są tak efektowne, że nasze włosy nie potrzebują już niczego więcej. Pamiętajmy, że modne fryzury nie zawsze potrzebują efektownej oprawy Całe ich piekno widać najlepiej, gdy włosy długie są rozpuszczone. Możemy pokusić się jedynie o welon, bądź niewielki stroik. Oto jak wykonać perfekcyjne loki na nasz wymarzony ślub.

fryzury ślubne

Krok 1.

Część włosów z czubka głowy zawijamy w mały koczek i spinamy dużą spinką. Dzięki temu ta partia włosów nie będzie nam przeszkadzać podczas kręcenia.

modne fryzury

Krok 2.

Zaczynamy kręcić włosy znad prawego ucha. Do tego celu używa okrągłej lokówki o dużej średnicy. Dzięki temu włosy zamienią się w miękkie i bardzo naturalne fale.

włosyKrok 3.

Zaczynamy kręcić grzywkę. Tu trzeba być bardzo ostrożnym i nie zakręcać włosów zbyt mocno. Nie przytrzymujmy ich też zbyt długo. Uzyskamy bowiem niezbyt naturalny efekt w stylu brzyduli Betty. Modne fryzury to fryzury naturalne.

fryzuryKrok 4.

Kontynuujemy kręcenie włosów na lewym boku. Rozwijamy także wcześniej spięte długie włosy  i je także kręcimy.

długie włosyKrok. 5

Zakręcone kosmyki spryskujemy delikatnie lakierem do włosów. Możemy użyć także nabłyszczacza, co podkreśli skręt.

lokówkiKrok 6.

Wszystkie fale delikatnie rozczesujemy i rozdzielamy.

włosy na ślub

Krok 7.

Na koniec bierzemy lokówkę o średniej średnicy i kręcimy końcówki włosów. W ten sposób uzyskamy figlarne zawijasy. I już nasze włosy są gotowe na ślub.